סוכך זרועות חשמלי

By: | Tags: | Comments: 0

גם בחורפים הישראליים אנחנו זקוקים למסתור מפני השמש, לא משנה היכן אנחנו נמצאים, בבית פרטי או במבנה ציבורי. בישראל אוהבים מאוד את השמש אבל בעיקר גם להסתתר מפניה כאשר נמצאים בבית ומארחים. בשביל זה צריך להתאים את התוספות שמוסיפים לבנייה בלית ברירה, משום שאין אפשרות לחיות תחת השמש הקופחת בכל שעה של היממה. יש מגוון של פתרונות הצללה שאנחנו משתמשים בהם בכל מקום כזה, ואנחנו מתאימים את הפתרונות האלה לתקציב, למבנה ולמגבלות ההנדסיות שלו, לעיצוב הארכיטקטוני שלו, לצרכים שלנו וגם ליתרונות שאנחנו יכולים להפיק מהם. בדרך כלל אנחנו זקוקים לרישיונות והיתרי בנייה לתוספות שכאלה מהרשות המקומית, אולם יש בכל זאת פתרונות הצללה שפוטרים אותנו מהבירוקרטיה לפעמים ומאפשרים לנו ליהנות מהצללה שכזאת בקלות. שמעתם על סוכך זרועות חשמלי?

סוכך זרועות חשמלי


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם! אפשר גם להתקשר ל: 1-700-555-507

מה צריך לדעת על פתרון הצללה בצורת סוכך חשמלי

סוכך זרועות חשמלי אפשר להתקין בכל מקום וליהנות ממנו בכל תקציב שעומד לרשותנו. סוככים הוא שם קיבוצי לסוג של כיסוי שאנחנו פורשים על חללים מסוימים כמו חצר, בריכה או מרפסת, כדי להשיג את ההצללה שאנחנו זקוקים לה. לסוכך חשמלי יש יתרונות רבים שחלקם מובא להלן:

פתרון מצוין לשטחים גדולים וקטנים – סוכך זרועות חשמלי הוא הפתרון גם לשטחים גדולים וגם לקטנים, מכיוון שהזרועות הנמתחות מאפשרות לו להיפתח בצורה יציבה גם לשטחים נרחבים. כמובן שהוא מצוין גם לשטחים קטנים כמו מרפסת קטנה או פתח של חנות.

נבנים לפי מידה אישית – זה לא רק הגודל אלא גם ההתאמה לשימוש בשטח המסוים בסוכך. מטבע הדברים, מכיוון שהסוככים מגיעים במגוון גדול של דגמים וגדלים הכי טוב להשיג אחד כזה שהוא בנוי לפי מידות אישיות. יש סוככים שיכולים להימתח על פני שטח תחום בקירות ויש כאלה שמחוברים רק לקיר אחד. יש מגוון גדול של התאמות ולכן מומלץ להתייעץ עם איש המקצוע של החברה כדי להתאים לכם סוכך זרועות חשמלי מושלם שיכסה הכל ויהיה נוח לשימוש.

סוכך חשמלי מותאם לשעות השמש והאור – להבדיל מסוככים מקובעים, יש סוככי זרועות חשמליים שאפשר לכוון לבד לפי שעות השמש והאור ובזוויות מסוימות. כך מקבלים תמיד את ההצללה האידיאלית לכל מה שנחוץ לכם. להבדיל, אם תרצו דווקא להשאיר את שעות האור חשופות גם אז תוכלו לבחור בדרגת החשיפה המדויקת שלכם.

מנוע חשמלי מדויק – המנוע החשמלי הוא הבשורה האמיתית כאן משום שמלבד קלות התפעול והנוחיות בפתיחה ובסגירה שמיועדת גם לאנשים עם מוגבלויות, הרי שאפשר להפעיל זאת מרחוק בשלט רחוק מבלי לזוז. כמו כן, אין צורך להתאמץ במיוחד כאשר עושים זאת בעזרת ידית מיוחדת ומנוע ידני. המנוע החשמלי מאפשר גם תמיכה גדולה יותר לזרועות הנפתחות.

סוכך זרועות חשמלי

חומרים עמידים – החומרים של סוככים חשמליים אלה הם בדרך כלל מתכות שונות לזרועות ולמסגרות ועמודי התמיכה, ויריעות מיוחדות שמתקפלות יחד עם הזרועות. החומרים האלה יכולים להיות מעוצבים בסגנונות שונים ובצבעים לבחירתכם, מה שהופך סוכך זרועות חשמלי לאידיאלי לכל סגנון בנייה ועיצוב פנים.

התאמה לבית החכם – מוצרים חשמליים יכולים להישלט מרחוק על ידי טאבלט או אפליקציה כלשהי בטלפון שלכם, מה שהופך את הסוכך הזה לשימושי. אתם יכולים להוריד אותו בשעות החמות ובכך לצנן את הטמפרטורה בבית לקראת הגעתם לשם אחרי העבודה, מה שהופך את השעות הנעימות קרירות ונעימות יותר.

מזג אוויר קיצי בלבד – סוכך זרועות חשמלי מתאים לקיץ והאלומיניום והיריעות עומדות בחום הגדול, אולם למרות שהוא מצוין גם נגד גשם הוא לא עמיד במיוחד נגד הרוחות החזקות שעלולות להזיק למסגרת ולעקם אותה.

Phone חייגו אלינו
Facebook Logo עקבו אחרינו