17

דצמ, 2017

סוככים

By: | Tags: | Comments: 0

הדבר הכי טוב אחרי השמש הישראלית הוא ההצללה מפניה, כשהיא באה במגוון גדול של צורות ואפשרויות. אנחנו אוהבים לשבת בחוץ וליהנות מאירוח באוויר הצח, במיוחד משום שיש לנו מזג אוויר נפלא שגם מאפשר זאת, אבל יש להודות שהשמש הקופחת היא יותר מדי בשעות רבות של היום. בחודשי הקיץ בשיאם זה פשוט בלתי אפשרי לשבת בחוץ, ולכן הרבה מההנאה של השימוש בחצרות ובמרפסות שלנו נמנע מאתנו. לשם כך פותחו פתרונות הצללה בצורת סוככים מגוונים שמתאימים לכל מטרה ולכל מקום שזקוק לכך. היום, כשכל כך הרבה אנשים בונים בתים פרטיים והבנייה המתגברת באזורית כפריים מחייבת גם פתרונות דקורטיביים לשמש, אנחנו מוצאים שפע של סוככים.

סוככים


רוצה לקבל מידע נוסף? נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם! אפשר גם להתקשר ל: 1-700-555-507

לפי מה מתאימים סוככים?

• סוכך לפי מטרה – הסוככים מתאימים לא רק למרפסות ולחצרות אלא גם למי שזקוק להצללות לחניה שלו, לסגירת חלל קטן לצורכי עבודה בחצר, להצללה על שטח למשחקים או אפילו הצללה זמנית לצורך אירוע פרטי אצלו בבית. אין סומה סוכך למרפסת לסוכך על המכונית שלכם שאפשר להציב מגרשה החניה של הבניין המשותף. כמו כן, יש סוככים שיתאימו לכם גם לחורף, אן זה נחוץ לכם, ויש כאלה שרק לקיץ.

סוכך לפי תקציב – התאימו לעצמכם את ההצללה לפי התקציב שעומד לרשותכם, משום שאין היום כזה דבר שאין הצללה שלא תוכלו לעמוד במחיר שלה. יש סוככים זולים מאוד כמו רשתות צל ויש פרגולות גדולות ומעוצבות שעולות יותר יקר. ככל שההתקנה והחומרים יותר מורכבים כך גם עולה המחיר. יש סוככים שיכולים להחזיק מעמד שנים כמו שמשונית וסוככים חלקיים, אם התקציב מקשה עליכם למצוא סוכך מלא ויקר.

סוככים לכל עונה – האם נחוץ לכם סוכך רק לקיץ או גם לחורף? האם הסוכך יכול להישאר על המרפסת או בשטח או שעליכם להסיר אותו בתום העונה? יש סוככים שנפלאים לכל השנה והם מגינים גם מפני החום והשמש וגם מפני הרטיבות והקור. בחרו את הסוכך שמתאים לכם לפי זה.

סוכך מלא או חלקי – יש סוככים שהם בעלי מבנה מלא, קירות ותקרה, או שלד שעליו יריעה או קירות שמכסים הכל. יש סוככים חלקיים כמו מרקיזה או סוככים בעלי זרועות מתקפלות, יש כאלה שסוככים רק מלמעלה והדפנות משוחררות, כמו ברשתות צל, ולכן המבנה שזקוק להצללה הוא זה שקובע גם מה תוכלו להתקין עליו.

 

 

אילו סוגי סוככים יש?

סוכך קבוע – בין אם זה במרפסת או בחצר, בחניה או בשטח תחום, סוכך קבוע שעשוי ממתכת אלומיניום עם זרועות ועמודים מקובעים יכול לבוא במספר דגמים ואפשרויות. אפשר לצבוע בצבעים שונים, להתאים לפי מידות, להוסיף כיסוי בד אם לא רוצים שהכל יהיה מתכת, נשאר מקובע ואינו זז ממקומו אבל עמיד ויציב מאוד. מתאים גם למרפסות ולכל עונות השנה, נגד שמש וגשם.

סוכך עם זרועות – בדרך כלל זהו סוכך נייד יותר שאפשר להניע בעזרת מנגנון חשמלי. אם כי אפשר כמובן גם מנגנון זרועות ידני באמצעות מנוף. הסוכך יכול להיות חלקי או מלא ומתאים גם לבתי קפה ומסעדות, גם למרפסות קטנות, גם לחניה הביתית. (עוד על סוכך זרועות חשמלי)

מרקיזה

מרקיזה – סוכך חלקי שאפשר לפתוח ולסגור בעזרת הזרועות לפי התקדמות השמש במהלך היום. מתאים גם נגד גשם. נסגר ונפתח בעזרת הזרועות המתקפלות על צירים, ונחשב לפתרון הצללה אלגנטי ודקורטיבי מאוד. אפשר להתקין אותו על כל חלון ולא רק במרפסת.

פרגולות – פרגולות יכולות להיות מכל חומר, אלומיניום או עץ ואפילו משולב עם יריעות. הפרגולות זקוקות לאישורי בנייה ולכן מקימים אותן רק לאחר מעט בירוקרטיה אולם ההגנה שהן מספקות מושלמת גם לקיץ וגם לחורף. אפשר להתקין אותן גם לבריכות שחייה בחצר, משום שהיום זה כבר יותר אקטואלי לנוכח הבנייה המואצת בתחום זה.

Phone חייגו אלינו
Facebook Logo עקבו אחרינו